Pieczatki w 5 minut

W EXPRESS Mielec w budynku Centrum Handlowego Smoczka

Zrobimy pieczątki błyskawicznie w 5 minut.
Expresowe dorabianie kluczy. Zapoznaj się z najszerszą ofertą zegarkąw i upominkąw w Mielcu. Kodowanie kluczy – immobilizerem.

Jako pierwsi w mieście Mielec oferujemy Państwu pieczątki i w 5 minut. Są to pieczątki fleszowe wykonane na wysokiej jakości materiałach. Odbicia są bardzo profesjonalne i dużo dokładniejsze niż pieczątki wykonane metodą tradycyjną tzw. polimerową. Zaletą takiej pieczątki jest długa żywotność, zapas tuszu do 50.000 odbić, a przede wszystkim to, że tekst nie zniekształci się.

Dostępne modele pieczątekW punkcie Express Mielec – dorabianie kluczy-wykonujemy pieczątki już w 5 minut.

Cartrige – specjalny chłonny materiał nasączony specjalnym olejowym tuszem, umieszczany jest w obudowie za gumkę. Dlatego nie widać „poduszki” z tuszem. Tak jak wszystko w tej pieczątce, specjalna mikroporowata, przepuszczalna gumka dotyka cartriege i chłonie zawarty w nim tusz. Gumka jest całkowicie płaska. Obraz tworzony jest na niej poprzez zamykanie mikrootworów, które w stanie otwartym przepuszczają tusz. Aby utworzył obraz na gumce należy zamknąć mikropory w miejscach tła czyli tam gdzie nie ma obrazu.

W tym celu najpierw trzeba utworzyć cz-b, pozytywowy, lewoczytelny obraz na kliszy lub kalce. Następnie nakładając, w specjalnej maszynie, kliszę bezpośrednio na gumkę (metoda stykowa) naświetlamy ją światłem błyskowym o odpowiedniej temperaturze. Światło, padając bezpośrednio na gumkę – tam gdzie nie ma rysunku – pod wpływem wysokiej temperatury, zamyka mikropory. Tam gdzie klisza była zaczerniona czyli w miejscach rysunku, światło z temperaturą nie dochodzi do gumki i w tym miejscu pory pozostają otwarte – przepuszczając tusz. Metoda ta pozwala tworzyć na gumce bardzo dokładne obrazy o dużej rozdzielczości. Wpływ na to ma „rozdzielczość” gumki czyli gęstość mikrootworów oraz rozdzielczość naświetlarki/drukarki, którą tworzymy obrazy na kliszy. To dla tego tego typu pieczątki mogą odbijać również zdjęcia.

Szczególną zaletą okazała się również łatwa i czysta produkcja dużych formatów tzw. EOS X-large: EOS 110, EOS 120, EOS 130. Metoda fleszowa dostępna jest dla pełnej gamyopraw EOS, jak również pieczątek kieszonkowych Stamp Mouse 20 oraz Stamp Mouse 30 oraz długopisów z pieczątką Stamp Writer.

Doświadczenie firmy COLOP w produkcji wysokiej jakości opraw sprawia, że pieczątki EOS charakteryzuje najwyższa trwałość. Możliwość zamieszczenia reklamy w postaci dowolnie zaprojektowanej karteczki indeksującej dodatkowo podnosi funkcjonalność i atrakcyjność opraw.

Nasze wyroby to nowa generacja pieczątek
wykonywanych w technologii Flash.