Partnerzy

NASI PARTNERZY

Firma Colop Polska Sp. z o. o. od 1990 r. świadczy najwy zszej jakości usługi swoim Klientom – jest oficjalnym dystrybutorem produktów COLOP, HERI, HORRAYoraz KUPIETZ.
Posiada najdłuższe doświadczenie na rynku polskim w zakresie sprzedaży urządzeń laserowych w tym marek: Universal Laser Systems, Alltecoraz Eurolaser.

Firma wyróżnia się bardzo szeroką oferta produktów – pieczątki, tusze, długopisy z pieczątką, prestiżowe automaty, materiały do obróbki laserowej, a także tradycyjne urządzenia do produkcji pieczątek oraz precyzyjne systemy laserowe.
Najwyższa jakość produktów oraz profesjonalna obsługa Klientów została potwierdzona certyfikatem jakości ISO 9001:2000 i prestiżowymi nagrodami Gazele Biznesu, Złoty Medal Targów Poznańskich 2008, Korona Reklamy 2008 oraz trzykrotne zakwalifikowanie się do Rankingu 500 Najbardziej Innowacyjnych Firm w Polsce.

Zegarki Casio posiadają bardzo długą i ciekawą historię. Sama marka Casio istnieje na rynku już od 1946 roku i jak mogłoby się zdawać to nie zegarek czy kalkulator by pierwszym produktem wykonanym przez firmę japończyka Tadao Kashio. Dzisiaj trudno znaleźć urządzenia elektroniczne takie jak zegarki lub kalkulatory, które byłyby lepsze niż doskonałej jakości produkty marki Casio.

Pod koniec lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku Casio wprowadziło na rynek pierwsze zegarki. Od razu uznano je za produkty przełomowe w kwestii zegarków, bowiem posiadały one szereg funkcji, o których nie było mowy w przypadku zegarków innych, ówczesnych producentów. Pierwszą z takich innowacji były zegarki wykonane z kryształu kwarcowego, które zresztą są popularne do dnia dzisiejszego. Tadao Kashio i jego firma poszli za ciosem tworząc i wdrażając coraz to ciekawsze rozwiązania do swoich zegarków począwszy od zegarków z kalkulatorem, a skończywszy na wbudowanych w zegarek Casio termometrach.

TIMEX Corporation jest najstarszym amerykańskim producentem zegarków. Firma została załozona w 1854 w dolinie Naugatuck w Connecticut, znanej jako „Szwajcaria Ameryki”, jako Waterbury Clock. Od tamtej pory zegarki Waterbury zmieniały sie wraz z obliczem Ameryki. Podczas II wojny swiatowej nastapiła zmiana nazwy na U.S. Time Company. W 1950 rozpoczęto produkcję zegarka naręcznego Times. Wkrótce firma zmieniła nazwę na Timex Corporation i sprzedała ponad 500 milionów zegarków. Zegarek Timex noszą znani politycy, sportowcy czy aktorzy. Do najsłynniejszych osób zaliczyć trzeba byłego prezydenta USA Billa Clintona, Prezydenta George’a Busha i Sharone Stone, a także znane osobistości polskiej polityki jak i filmu. Wszyscy podkreślają jego niezawodność, trwałość i wygodę. Zegarki Timex to światowa czołówka w swojej branży.

Po zakupie otrzymujecie Państwo:

* Oryginalnie zapakowany zegarek

* Gwarancję (36 miesięcy)

* Paragon (faktura VAT)

* Instrukcję w języku polskim